Pożyczka w PROFI CREDIT – opinie

Sprawdź, co piszą o nas klienci

Dla PROFI CREDIT opinie klientów są jednym z najważniejszych punktów odniesienia, pozwalających weryfikować poziom satysfakcji pożyczkobiorców. Zależy nam, by ciągle udoskonalać nasze usługi, dlatego też cieszymy się ze wszystkich komentarzy na ich temat, którymi dzielą się nasi klienci. Dzięki nim możemy ciągle podwyższać jakość obsługi, by nasza szybka pożyczka zaspokajała oczekiwania najbardziej wymagających osób. Liczne pozytywne opinie o PROFI CREDIT świadczą o naszym sukcesie, jednocześnie motywując nas do dalszej działalności.

 

PROFI CREDIT – opinie naszych klientów:

Bardzo polecam, bo tutaj formalności są ograniczone do minimum, a przy decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze są przelewane na konto.

Miguell

Jak mam być szczery, nie mam zbyt wysokich zarobków i dostałem pożyczkę. Myślałem, że będzie z tym jakiś problem. Na szczęście obyło się bez tego i pożyczkę też udało mi się spłacić bez żadnych problemów.

Miłosz

Profi Credit jest jedyną firmą pożyczkową, która naprawdę docenia stałych klientów. Jeszcze nigdy poza Profi Credit nie dostałam kolejnej pożyczki ratalnej tańszej niż pierwsza. Zyskali stałą klientkę.

Kasia

Dostałem kwotę pożyczki jaką chciałem, wszystko bez problemów, obsługa miła, a rata znośna. Pozytywne doświadczenia.

Marek

Dziękuję za pożyczkę! Podczas, gdy banki okazały się niezbyt przyjazne w nagłej potrzebie, to w Profi Credit spotkałam się z życzliwością. Nieplanowany, pilny remont mieszkania musiałam sfinansować szybko. Pożyczkę otrzymałam w dwa dni bez problemów. Długi okres spłaty sprawił, że rata zupełnie mi nie doskwiera.

Hanna

Wszystko ok, szybka decyzja i kasa od razu na koncie. Bardzo miła i pomocna obsługa, kilka razy dzwoniłem z pytaniami i wszystko mi wyjaśnili. Jedna z najlepszych firm pożyczkowych

Grzegorz

Jestem taksówkarzem, więc samochód jest w mojej pracy niezbędny. Traf chciał, że ostatnio potrzebna była grubsza naprawa, znacznie przekraczająca mój budżet. Dlatego zdecydowałem się na pożyczkę w PROFI CREDIT i nie żałuję. Pieniądze otrzymałem szybko i samochód trafił do warsztatu, skąd po kilku dniach wyjechał jak nowy. Dzięki zastrzykowi dodatkowej gotówki mogłem wrócić do pracy.

Karol C. z Olsztyna

Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie - pieniądze dostałam po kilku minutach.

Zadowolona

Jest to pożyczka długoterminowa. Można ją wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wziąłem 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego, że mam ją tak fajnie rozłożoną na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnych, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę do nich podejść i wyjaśnić wątpliwości.

Klient

Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. Okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, których wymagają.

Malwinka