Pożyczka w PROFI CREDIT – opinie

Sprawdź, co piszą o nas klienci

Dla PROFI CREDIT opinie klientów są jednym z najważniejszych punktów odniesienia, pozwalających weryfikować poziom satysfakcji pożyczkobiorców. Zależy nam, by ciągle udoskonalać nasze usługi, dlatego też cieszymy się ze wszystkich komentarzy na ich temat, którymi dzielą się nasi klienci. Dzięki nim możemy ciągle podwyższać jakość obsługi, by nasza szybka pożyczka zaspokajała oczekiwania najbardziej wymagających osób. Liczne pozytywne opinie o PROFI CREDIT świadczą o naszym sukcesie, jednocześnie motywując nas do dalszej działalności.

 

PROFI CREDIT – opinie naszych klientów:

Wszystko ok, szybka decyzja i kasa od razu na koncie. Bardzo miła i pomocna obsługa, kilka razy dzwoniłem z pytaniami i wszystko mi wyjaśnili. Jedna z najlepszych firm pożyczkowych

Grzegorz

Jestem taksówkarzem, więc samochód jest w mojej pracy niezbędny. Traf chciał, że ostatnio potrzebna była grubsza naprawa, znacznie przekraczająca mój budżet. Dlatego zdecydowałem się na pożyczkę w PROFI CREDIT i nie żałuję. Pieniądze otrzymałem szybko i samochód trafił do warsztatu, skąd po kilku dniach wyjechał jak nowy. Dzięki zastrzykowi dodatkowej gotówki mogłem wrócić do pracy.

Karol C. z Olsztyna

Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie - pieniądze dostałam po kilku minutach.

Zadowolona

Jest to pożyczka długoterminowa. Można ją wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wziąłem 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego, że mam ją tak fajnie rozłożoną na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnych, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę do nich podejść i wyjaśnić wątpliwości.

Klient

Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. Okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, których wymagają.

Malwinka

Warunki całkiem dobre, do zaakceptowania. Obsługa lepsza niż w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku. Ogólnie jestem zadowolony.

Tomasz B.

Jeśli miałbym brać kolejny raz pożyczkę, to tylko w PROFI CREDIT (…). Warunki są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów, przy terminowej spłacie można liczyć na lepsze warunki przy kolejnych pożyczkach.

Kras,

Sytuacja u mnie była podbramkowa, w banku nie było szansy na kredyt, a pieniądze były potrzebne na już i wtedy dowiedziałam się od koleżanki z pracy o PROFI CREDIT. Formalności załatwiłam szybko i spłacam kolejną ratę, jestem bardzo zadowolona. Żadnych problemów, tylko trzeba spłacać zadłużenie w terminie. Ale to chyba oczywiste!

Marta Bęc,

Moja chrześniaczka poinformowała nas, że bierze niebawem ślub. Oboje z mężem bardzo się ucieszyliśmy i zaczęliśmy myśleć nad prezentem dla niej. Jako matka chrzestna wiedziałam, że chcę obdarować ją czymś wyjątkowym. Kredyt z banku na ten cel nie wchodził w grę ze względu na rozwlekłe procedury. Szybka pożyczka w PROFI CREDIT sprawdziła się doskonale –  minimum formalności oraz dogodne do spłaty raty.

Aleksandra L. z Tychów

Zbliżał się rok szkolny, a ja musiałam kupić dzieciom podręczniki i nowe ubrania. Po wakacjach domowy budżet ledwo się dopinał. Na szczęście zdążyłam przed pierwszym dzwonkiem – dzięki pieniądzom od PROFI CREDIT już dwa dni później pojechaliśmy na zakupy. Dzięki niskiej racie, spłata pożyczki nie jest dużym obciążeniem dla rodzinnego budżetu.

Ada B. ze Skoczowa