Lubimy pomagać

Działamy na rzecz dzieci, które potrzebują opieki i wsparcia

Dobroczynność

Kredyt na dowód

Dziecięcy Uśmiech z PROFI CREDIT

Pomaganie to jedna z wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności. Nasza firma szczególnie aktywnie angażuje się w pomoc dzieciom, które najbardziej potrzebują opieki.

Dziecięcy Uśmiech z PROFI CREDIT to międzynarodowy program charytatywny, organizowany we wszystkich krajach, w których działa spółka. W ramach programu realizowany jest szereg aktywności na rzecz potrzebujących dzieci. Wsparliśmy m.in. działania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce oraz UNICEF-u w Czechach.

Kredyty dla załużonych

SOS Wioski Dziecięce

Misją stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest pomoc opuszczonym, osieroconym i zagrożonym wykluczeniem dzieciom. W lipcu 2015 roku spółka PROFI CREDIT Polska została oficjalnym darczyńcą stowarzyszenia.

Dzięki naszemu wsparciu finansowemu, organizacja może pokryć część kosztów opieki medycznej, edukacji, rozwoju i programów adaptacji społecznej dla swoich małych podopiecznych. Wsparcie udzielane stowarzyszeniu ma nie tylko wymiar finansowy. Nasi pracownicy chętnie angażują się w szereg dodatkowych aktywności.
Ty też możesz pomóc! Dowiedz się więcej na www.wioskisos.org

SOS WIOSKI DZIECIĘCE W LICZBACH

Kredyty pozabankowe

137

kraje świata, w których działa stowarzyszenie

Pożyczki bez bik

37

lat obecności stowarzyszenia w Polsce 

Pożyczki dla zadłużonych

1 505

podopiecznych stowarzyszenia w Polsce

Pomagamy dzieciom

Udzielamy wsparcia dzieciom z lokalnej społeczności

Pożyczki na dowód

Sportowe zakończenie wakacji z PROFI CREDIT

30 sierpnia 2016 roku wraz z  siatkarkami BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zorganizowaliśmy dla wychowanków bielskich domów dziecka całodniowy pobyt w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym Czarny Groń. Impreza wpisuje się w ideę wyrównywania szans i wspierania aktywnego trybu życia, promowaną przez PROFI CREDIT.

Pożyczki pozabankowe

Wyprawki szkolne dla bielskich Domów Dziecka

Pracownicy PROFI CREDIT postanowili raz jeszcze wesprzeć dzieci z lokalnych Domów Dziecka i zorganizowali zbiórkę artykułów szkolnych dla wychowanków 3 bielskich placówek. Udało nam się przekazać wyprawki szkolne dla wszystkich podopiecznych Domów Dziecka w naszym mieście.

Stawiamy na sport

Wspieramy rozwój młodych piłkarzy i regionalnych drużyn

Pożyczki na dowód

2015 - 2017

W sezonach 2015-2016 i 2016-2017 PROFI CREDIT Polska S.A. była oficjalnym sponsorem rozgrywek bielskiej ligi okręgowej, która występowała wówczas pod nazwą PROFI CREDIT Bielska Liga Okręgowa.  W PROFI CREDIT wierzymy, że lokalne drużyny mogą stać się silnymi i dobrymi markami, które integrują i budują lokalną społeczność. Dlatego nadal będziemy wspierać lokalnych, młodych sportowców.

Pożyczki pozabankowe

2016 - 2017

Zostaliśmy tytularnym sponsorem drużyny bielskich siatkarek – jednej z najbardziej utytułowanych w Polsce drużyn pierwszoligowych. Począwszy od stycznia 2016 roku zespół występuje we wszystkich rozgrywkach (w tym Orlen Ligi) pod oficjalną nazwą BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.