Lubimy pomagać

Działamy na rzecz dzieci, które potrzebują opieki i wsparcia

Dobroczynność

Kredyt na dowód

Dziecięcy Uśmiech z PROFI CREDIT

Pomaganie to jedna z wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności. Nasza firma szczególnie aktywnie angażuje się w pomoc dzieciom, które najbardziej potrzebują opieki.

Dziecięcy Uśmiech z PROFI CREDIT to międzynarodowy program charytatywny, organizowany we wszystkich krajach, w których działa spółka. W ramach programu realizowany jest szereg aktywności na rzecz potrzebujących dzieci. Wsparliśmy m.in. działania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce oraz UNICEF-u w Czechach.

Kredyty dla załużonych

Akcja Mikołaj

W filozofię pomagania wpisuje się również coroczna Akcja Mikołajowa organizowana przez PROFI CREDIT. Przez ostatnie lata wspieraliśmy podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, przygotowując dla nich wymarzone prezenty.

Od 2022 roku nasza pomoc skierowana zostaje do społeczności lokalnej. Niezmiennie celem akcji jest przekazanie dobroci i wsparcie dla tych, którzy tego potrzebują.

Szybki kredyt

Pomagamy dzieciom

Udzielamy wsparcia dzieciom z lokalnej społeczności

Pożyczki na dowód

Lokalna społeczność

Lubimy pomagać i wiemy, że nawet najmniejsza inicjatywa, może mieć dla kogoś ogromne znaczenie. Nasi pracownicy chętnie wspierają dzieci z tutejszych domów dziecka, dołączają do zbiórek i angażują się w szereg dodatkowych aktywności.

Pożyczki pozabankowe

Bezpiecznie z PROFI CREDIT

Za nami już dwie edycje akcji „Bezpiecznie z PROFI CREDIT”. W ramach akcji uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwego zachowania w trakcie imprez masowych. Akcja obejmowała ponad 30 spotkań, w których uczestniczyło prawie 7 tysięcy dzieci z  terenu województwa śląskiego.

pożyczka pozabankowa

Stawiamy na sport

Wspieramy rozwój młodych piłkarzy i regionalnych drużyn

Pożyczki na dowód

2015 - 2017

W sezonach 2015-2016 i 2016-2017 PROFI CREDIT Polska S.A. była oficjalnym sponsorem rozgrywek bielskiej ligi okręgowej, która występowała wówczas pod nazwą PROFI CREDIT Bielska Liga Okręgowa.  W PROFI CREDIT wierzymy, że lokalne drużyny mogą stać się silnymi i dobrymi markami, które integrują i budują lokalną społeczność. Dlatego nadal będziemy wspierać lokalnych, młodych sportowców.

Pożyczki pozabankowe

2016 - 2017

Zostaliśmy tytularnym sponsorem drużyny bielskich siatkarek – jednej z najbardziej utytułowanych w Polsce drużyn pierwszoligowych. Począwszy od stycznia 2016 roku zespół występuje we wszystkich rozgrywkach (w tym Orlen Ligi) pod oficjalną nazwą BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.