Teczka prasowa

Notka prasowa

PROFI CREDIT Polska S.A.

Spółka działa na polskim rynku pożyczkowym od 2004 roku. Pod względem udziału jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Specjalizuje się w udzielaniu ratalnych pożyczek długoterminowych zarówno dla klienta detalicznego, jak i przedsiębiorców. Wyróżnia się wysokimi kwotami pożyczek (średnio jest to 10 tys. PLN) udzielanymi na okres nawet 36 miesięcy. Jako jedna z nielicznych realizując oczekiwania 88% pożyczkobiorców, prowadzi sprzedaż poprzez sieć tradycyjnych oddziałów stacjonarnych, profesjonalnych przedstawicieli finansowych oraz telefoniczne centrum obsługi. PROFI CREDIT do 2023 udzieliło ponad 600 tyś pożyczek. Spółka należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group SE, działającej od 1994 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Profireal Group SE

Profireal Group SE tworzą spółki wyspecjalizowane w udzielaniu pożyczek konsumenckich oraz biznesowych, stanowiących alternatywę dla kredytów bankowych. Grupa działa w Polsce, Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji. Jej plany obejmują rozwój silnej pozycji w regionie CEE i ekspansję na rynku azjatyckim i południowoamerykańskim.

 

Fakty i liczby

  • Jesteśmy drugą największą firmą pożyczkową w Polsce.
  • Udzielamy pożyczki w wysokości od 1000 zł do 25000 zł na okres 36 miesięcy.
  • Na polskim rynku działamy od 2004 roku.
  • Od początku naszej działalności w Polsce sprzedaliśmy ponad 600 tysięcy pożyczek .
  • W naszej bazie znajduje się prawie 400 tyś zadowolonych klientów.

Logotypy

Poniżej znajdziecie Państwo nasz podstawowy zestaw logotypów w najpopularniejszych formatach. W przypadku konieczności pozyskania logotypu w niestandardowym formacie prosimy o przesłanie informacji na adres media@proficredit.pl.