Świętuj z PROFI CREDIT!

Wsparcie w okresie świątecznym

Większość z nas z wyprzedzeniem planuje świąteczne zakupy. Kiedy zauważymy, że nie na wszystko będziemy mogli sobie pozwolić, powinniśmy poszukać sposobu na wsparcie swojego budżetu. PROFI CREDIT to gwarancja dodatkowej gotówki na świąteczne wydatki.
Niektórzy z nas już w listopadzie zaczynają myśleć o Świętach. Chcą z wyprzedzeniem zaplanować wszystkie wydatki, aby nie okazało się, że trzeba znacznie skrócić listę zakupów. Jednak wcale nie musimy rezygnować z pięknego oświetlenia choinkowego ani z prezentu, który już dawno obiecaliśmy dziecku. Swój budżet można wesprzeć pożyczką od PROFI CREDIT, jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce.

 

25 000 nie tylko na świąteczne potrzeby

PROFI CREDIT proponuje swoim klientom pożyczki ratalne o maksymalnej kwocie 25 000 zł. Taka suma z powodzeniem wystarczy nie tylko na Święta, ale również na inne wydatki. Klienci mogą wnioskować o dowolną kwotę mieszczącą się w wyznaczonym przedziale. To, czy ją otrzymają, zależy od ich zdolności kredytowej. Jeśli nie będzie odpowiednia, zostanie im zaproponowana mniejsza suma – również wystarczająca na zorganizowanie wymarzonych Świąt. W końcu najważniejsza jest obecność bliskich osób oraz chwile, które można wspólnie spędzić.

 

Wyjątkowa promocja dla klientów PROFI CREDIT

PROFI CREDIT chce pomóc w stworzeniu wyjątkowej atmosfery świątecznych dni. Dlatego proponuje swoim nowym klientom zwrot odsetek od pożyczki. Warunkiem jest zaciągnięcie pożyczki wysokości co najmniej 4000 zł i spłacenie jej w terminie. Nie można odstąpić od umowy w ciągu dwóch tygodni od jej zawarcia ani spłacić zobowiązania przed datą wyznaczoną w harmonogramie. Taka oferta bez wątpienia pomoże w wydatkach na prezenty i świąteczne posiłki. Z promocji można korzystać już od 21 listopada. Będzie trwać do 31 stycznia 2017 roku. Zwrotu odsetek można się spodziewać w ciągu 14 dni od całkowitej spłaty zobowiązania.

 

Jak otrzymać pożyczkę?

Kiedy Święta coraz bliżej, mamy niewiele czasu na wszystko. Trzeba obmyślić świąteczne menu, rozejrzeć się za prezentami i udekorować dom. Dlatego kiedy zdecydujemy się na pożyczkę, chcemy jak najszybciej załatwić formalności, aby nie tracić cennych chwil. PROFI CREDIT dba o potrzeby swoich klientów, gwarantując łatwy i szybki proces pożyczania. Należy uzupełnić wniosek, zostawiając swoje dane, a następnie poczekać na telefon od konsultanta. Można także od razu zadzwonić na infolinię, informując o wysokości pożyczki, jaka nas interesuje. Konsultant zweryfikuje naszą zdolność kredytową, a my będziemy mogli czekać na decyzję o pożyczce. Jeśli będzie pozytywna, pozostanie spotkać się z doradcą finansowym. Później otrzymujemy gotówkę na konto i już możemy rozpocząć świąteczne zakupy. Pamiętajmy, że pożyczkę należy spłacić w terminie. Dlatego rozłóżmy ją na wygodne dla naszego budżetu raty. PROFI CREDIT pozwala na podzielenie spłaty pożyczki nawet na 36 rat – warto skorzystać z tej możliwości.
Szukanie odpowiedniej pożyczki online najczęściej zajmuje sporo czasu. W dokonaniu wyboru pomogą nam profesjonalne porównywarki pożyczek online – takie jak loando.pl i pozyczkaportal.pl. Możliwość szybkiego zestawienia licznych ofert, aktualizowane na bieżąco rankingi i wsparcie w postaci opinii ekspertów pomogą szybciej znaleźć ofertę dopasowaną do naszych możliwości finansowych.