FERIE ZIMOWE 2017!

Pogoda za oknem zachęca do planowania zimowych wyjazdów. Obozy narciarskie, snowboardowe, kurs jazdy na łyżwach – to niektóre z możliwości spędzenia wolnego czasu o tej porze roku. Jednak ferie to nie tylko doskonała okazja do odpoczynku od szkoły czy pracy, ale również spore obciążenie domowego budżetu.

W tym roku dwutygodniowa przerwa w zajęciach szkolnych nastąpi między 14 stycznia a 26 lutego. Dokładny termin zależy od konkretnego województwa:

– od 14.01 do 29.01 województwo:  lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie

– od 21.01 do 05.02 województwo: podlaskie i warmińsko-mazurskie

– od 28.01 do 12.02 województwo: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie

– od 11.02 do 26.02 województwo: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie

Zimowe aktywności

W ferie idealnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego są sporty zimowe. Warto o tej porze roku nauczyć się nowych umiejętności jak np. jazda na nartach czy łyżwach. Niektórzy planują też wycieczki w góry, by podziwiać zimową aurę. Takie atrakcje mogą niestety dużo kosztować. Wyjazd na narty dla czteroosobowej rodziny na tydzień w Polsce (razem z noclegiem, wyżywieniem, wypożyczeniem sprzętu i zakupem karnetów) waha się w granicach od 2000 zł do 3500 zł.

Skąd wziąć pieniądze

Co zrobić gdy nie posiadamy na ten cel odpowiednich środków ? Nie musimy od razu skreślać naszych planów. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty pożyczek na raty. Jedną z nich oferuje Profi Credit, który proponuje pożyczki ratalne do maksymalnie 25 000 zł. Spłatę możemy rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

Co najważniejsze – pożyczka w Profi Credit to minimum formalności. W przypadku kwot do 9000 zł, nie będziemy potrzebowali nawet zaświadczenia od pracodawcy czy odcinka renty/emerytury. Wystarczy zwykłe oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. To dobra wiadomość dla wielu osób, które w natłoku zimowych przygotowań, nie mają czasu na kompletowanie dużej ilości dokumentów.

Aby otrzymać pieniądze z Profi Credit wystarczy wysłać krótki wniosek o pożyczkę. W przeciągu kilku minut telefonicznie skontaktuje się z nami pracownik infolinii, który szybko zweryfikuje naszą zdolność kredytową. To wystarczy do podjęcia wstępnej decyzji pożyczkowej. Resztę formalności załatwimy za pośrednictwem doradcy finansowego Profi Credit, a pieniądze trafią bezpośrednio na nasze bankowe konto.

Szansa na zwrot odsetek

Początek ferii to również ostatni dzwonek na skorzystanie z promocji „Zwrot 100% odsetek za terminową spłatę”. Każdy Klient, który do 31 stycznia zawrze umowę z Profi Credit i spłaci pożyczkę zgodnie z harmonogramem, otrzyma zwrot wszystkich odsetek umownych. Maksymalna kwota to ponad 4000 zł !

Wysokość zwrotu możemy poznać jeszcze przed otrzymaniem pożyczki – wystarczy skorzystać z kalkulatora zamieszczonego na stronie Profi Credit.

Więcej informacji o ofercie firmy pożyczkowej znajdziecie na stronie:

https://www.zadluzenia.com/artykul/509,wszystko-o-profi-credit/