PROFI CREDIT wspiera siatkarki z Bielska

BKS Aluprof PROFI CREDIT  

Profi Credit sponsorem tytularnym!

Spółka Profi Credit Polska została tytularnym sponsorem drużyny siatkarek Bialskiego Klubu Sportowego S.A. Począwszy od najbliższego meczu zespół będzie występował we wszystkich rozgrywkach (w tym Orlen Ligi, Pucharu Polski i rozgrywkach europejskich) pod oficjalną nazwą BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

BKS to jedna z najstraszych polskich drużyn siatkarskich – istnieje od 65 lat. Od 1976 roku zespół nieprzewanie występuje w siatkarskiej elicie. W tym czasie aż 8 razy zapewnił sobie Mistrzostwo Polski i tyle samo razy wygrał Puchar Polski.

Poza dodaniem PROFI CREDIT do oficjalnej nazwy drużyny, logo spółki zagości na stałe m. in. na strojach meczowych zawodniczek oraz sztabu trenerskiego, w polu boiska meczowego, na bandach wokół boiska oraz balonie reklamowym wewnątrz hali. Materiały te będą eksponowane podczas wszystkich meczów.

Podpisanie umowy partnerskiej niesie korzyści nie tylko dla sponsora tytularnego – to przede wszystkim ogromna szansa dla drużyny na rozwój.

Jest to druga firma w historii naszego klubu, która otrzymała prawo włączenia swojej nazwy do oficjalnej nazwy drużyny. Pierwszą był Aluprof, który rozpoczął współpracę z Bialskim Klubem Sportowym w 2006 r. Po dziesięciu latach do nazwy dochodzi druga firma, poszerzając tym samym grono naszych największych sponsorów. Bardzo się z tego faktu cieszymy, bo sądzę, że będzie to bodźcem do dalszego rozwoju klubu. Trzeba zaznaczyć, że PROFI CREDIT to również pierwszy nasz sponsor pochodzący z branży finansowej – mówi Ryszard Bortliczek, Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA.

Profi Credit Polska S.A. od 2015 roku angażuje się we wsparcie drużyn sportowych. Spółka nawiązała współpracę z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, dzięki czemu dofinansowano funkcjonowanie 16 drużyn grających na terenie Podbeskidzia. Jednym z istotnych elementów porozumienia było nadanie oficjalnej nazwy rozgrywkom w sezonie 2015/2016 – PROFI CREDIT BIELSKA LIGA OKRĘGOWA.

Współpraca z Bialskim Klubem Sportowym S.A. jest naszą kolejną inicjatywą wspierającą bielskich sportowców. Po zeszłorocznym objęciu patronatu nad Bielską Ligą Okręgową, nadszedł czas na wzmocnienie działalności sponsoringowej i rozpoczęcie współpracy z drużyną ogólnopolską. Cieszę się, że naszym partnerem została bielska drużyna siatkarska, szczególnie ze względu na to, jak bardzo utytułowany to zespół – mówi Jarosław Chęciński, Dyrektor Wykonawczy Profi Credit Polska S.A.

Współpraca została zawarta na okres do końca sezonu 2016/2017, założeniem kontynuacji współpracy w kolejnych latach.