Rozdajemy markowe telefony do pożyczki przez Internet! Ruszyła świąteczna oferta w PROFI CREDIT: „Pożycz przez Internet i odbierz smartfon!”

Z początkiem grudnia ruszyła wyjątkowa, świąteczna promocja w PROFI CREDIT. Przez cały grudzień klientom, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki przez Internet, sprezentujemy nowoczesne smartfony.

 

Smartfon Kruger&Matz FLOW 6 to telefon wyposażony w procesor MediaTek wspierany przez 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada duży, 5,5-calowy wyświetlacz z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Taki wyświetlacz w połączeniu z matrycą IPS jest idealny dla osób, które lubią oglądać filmy i korzystać z gier oraz aplikacji. Dzięki dwóm aparatom: 13mPix i 0,3Mpix, które posiada FLOW 6, mamy możliwość robienia dobrej jakości zdjęć, niezależnie od warunków atmosferycznych. Smartfon jest także wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz funkcję Dual SIM.

 

Jak zdobyć telefon?
Aby otrzymać w prezencie smartfon, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej. W kolejnych krokach formularza należy wpisać swoje podstawowe dane, dane finansowe i określić, jaka kwota pożyczki nas interesuje. Pierwszym 20 osobom, które wezmą pożyczkę przez Internet oraz spełnią pozostałe wymagania, wręczymy telefony.

Szczegółowe informacje o promocji znajdziecie tutaj: www.proficredit.pl/regulamin