Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów

.

Niedawno otrzymałam list z ofertą pożyczki w Klubie Dobrego Klienta. Nie czekając, zadzwoniłam pod podany numer telefonu i skorzystałam z oferty pożyczki. Pieniądze bardzo szybko trafiły na moje konto! Wkrótce okazało się także, że do pożyczki otrzymam telewizor! Teraz ja i moja rodzina oglądamy ulubione seriale na nowym telewizorze.

Katarzyna N.,

Moja chrześniaczka poinformowała nas, że bierze niebawem ślub. Oboje z mężem bardzo się ucieszyliśmy i zaczęliśmy myśleć nad prezentem dla niej. Jako matka chrzestna wiedziałam, że chcę obdarować ją czymś wyjątkowym. Kredyt z banku na ten cel nie wchodził w grę ze względu na rozwlekłe procedury. Szybka pożyczka w PROFI CREDIT sprawdziła się doskonale –  minimum formalności oraz dogodne do spłaty raty.

Aleksanda L.,

Zbliżał się rok szkolny, a ja musiałam kupić dzieciom podręczniki i nowe ubrania. Po wakacjach domowy budżet ledwo się dopinał. Na szczęście zdążyłam przed pierwszym dzwonkiem – dzięki pieniądzom od PROFI CREDIT już dwa dni później pojechaliśmy na zakupy. Dzięki niskiej racie, spłata pożyczki nie jest dużym obciążeniem dla rodzinnego budżetu.

Ada B. , informatyk

W naszym mieszkaniu wszystko się sypało. Planowaliśmy z mężem remont, ale wciąż brakowało nam na to pieniędzy. W końcu zdecydowaliśmy się na pożyczkę, bo nie mogliśmy już patrzeć na odrapane ściany. Teraz nasz dom jest miły, przytulny i wygodny. Co więcej, wymieniliśmy okna i mniej płacimy za ogrzewanie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczamy…na spłatę raty.

Elżbieta M., farmaceutka

Jestem emerytem i  pomimo, że mam stałe dochody, nie mogłem otrzymać pożyczki w tradycyjnym banku. W PROFI CREDIT nie miałem z tym problemów. Ta firma rozumie, że dzisiejszy rynek pracy jest elastyczny, dlatego udziela pożyczek także osobom, które nie mają stałego zatrudnienia lub osiągają nieregularne dochody.

Oskar J., projektant wnętrz

Jestem taksówkarzem, więc samochód jest w mojej pracy niezbędny. Traf chciał, że ostatnio potrzebna była grubsza naprawa, znacznie przekraczająca mój budżet. Dlatego zdecydowałem się na pożyczkę w PROFI CREDIT i nie żałuję. Pieniądze otrzymałem szybko i samochód trafił do warsztatu, skąd po kilku dniach wyjechał jak nowy. Dzięki zastrzykowi dodatkowej gotówki mogłem wrócić do pracy.

Karol C., fryzjerka