Zarząd

PROFI CREDIT Polska S.A.

Jarosław Chęciński

Prezes Zarządu

Karierę zawodową rozpoczął w londyńskim biurze Accenture na stanowisku Konsultanta Zarządzania. Na tym samym stanowisku pracował również w PricewaterhouseCoopers w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych, doradzając klientom działającym w branżach: telekomunikacyjnej, transportowej, farmaceutycznej. Następnie podjął pracę jako Dyrektor Marketingu w Alltel Communications (5 największy operator komórkowy w USA) w Seattle. Po powrocie do Polski w 2007 roku pełnił funkcję Szefa Sprzedaży i Marketingu dla DB Schenker Rail Polska. W latach 2011-2016 był Dyrektorem Wykonawczym w PROFI CREDIT Polska S.A. W maju 2018 roku dołączył do składu osób zarządzających grupą Profireal Group, w której jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w Czechach, Polsce, Słowacji, Bułgarii i Rosji. Wchodząc w skład grupy objął również funkcję Prezesa Zarządu PROFI CREDIT Polska S.A. Posiada trzy tytuły magistra, w tym m.in.: magisterium z Nauk Europejskich Uniwersytetu Cambridge (Magdalene). Ukończył również studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Drexel w Filadelfii.

Sławomir Pawlik

Dyrektor Wykonawczy, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku Inżynieria Produkcji Przemysłowej. Na początku kariery zawodowej był związany ze sprzedażą usług w branży telekomunikacyjnej, medycznej oraz farmaceutycznej. W spółce PROFI CREDIT pracuje od 2005 roku. Początkowo pełnił funkcję Development Managera, a następnie Kierownika Działu Rozwoju. Zajmował się m.in. kontrolą oraz szkoleniami sieci handlowej na terenie całej Polski. Od marca 2007 do czerwca 2016 roku pełnił funkcję Dyrektora Działu Windykacji i odpowiadał za całościowy proces zarządzania wierzytelnościami Spółki. Od lipca 2016 roku sprawuje stanowisko Dyrektora Wykonawczego i Wiceprezesa Zarządu.

Agnieszka Berkan

Członek Zarządu

Ukończyła studia na Wydziale Finansów i Statystyki SGH w Warszawie. Pracowała dla firmy doradczej PwC w Dziale Audytu, następnie przez szereg lat związana była ze spółkami z sektora finansowego (Commercial Union - obecnie Aviva, Provident Polska, GMAC Bank, IDEA Bank). Od lipca 2013 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego w PROFI CREDIT.  Odpowiada za obszary Finansów, Controllingu i Administracji. Posiada brytyjski tytuł Chartered Certified Accountant FCCA.