Zarząd

PROFI CREDIT Polska S.A.

Jarosław Chęciński

Prezes Zarządu

Karierę zawodową rozpoczął w londyńskim biurze Accenture na stanowisku Konsultanta Zarządzania. Na tym samym stanowisku pracował również w PricewaterhouseCoopers w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych, doradzając klientom działającym w branżach: telekomunikacyjnej, transportowej, farmaceutycznej. Następnie podjął pracę jako Dyrektor Marketingu w Alltel Communications (5 największy operator komórkowy w USA) w Seattle. Po powrocie do Polski w 2007 roku pełnił funkcję Szefa Sprzedaży i Marketingu dla DB Schenker Rail Polska. W latach 2011-2016 był Dyrektorem Wykonawczym w PROFI CREDIT Polska S.A. W maju 2018 roku dołączył do składu osób zarządzających grupą Profireal Group, w której jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w Czechach, Polsce, Słowacji, Bułgarii i Rosji. Wchodząc w skład grupy objął również funkcję Prezesa Zarządu PROFI CREDIT Polska S.A. Posiada trzy tytuły magistra, w tym m.in.: magisterium z Nauk Europejskich Uniwersytetu Cambridge (Magdalene). Ukończył również studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Drexel w Filadelfii.

Sławomir Pawlik

Dyrektor Wykonawczy, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku Inżynieria Produkcji Przemysłowej. Na początku kariery zawodowej był związany ze sprzedażą usług w branży telekomunikacyjnej, medycznej oraz farmaceutycznej. W spółce PROFI CREDIT pracuje od 2005 roku. Początkowo pełnił funkcję Development Managera, a następnie Kierownika Działu Rozwoju. Zajmował się m.in. kontrolą oraz szkoleniami sieci handlowej na terenie całej Polski. Od marca 2007 do czerwca 2016 roku pełnił funkcję Dyrektora Działu Windykacji i odpowiadał za całościowy proces zarządzania wierzytelnościami Spółki. Od lipca 2016 roku sprawuje stanowisko Dyrektora Wykonawczego i Wiceprezesa Zarządu.

David Chour

Członek Zarządu

Ukończył studia na Wydziale Ekonomii i Administracji na Uniwersytecie w Pardubicach. Już podczas studiów, w 2000 roku rozpoczął swoją karierę zawodową w PROFI CREDIT jako Analityk Finansowy. W 2001 roku otrzymał nominację na stanowisko Managera Działu Finansowego, a następnie awansował na Dyrektora tego działu. W lipcu 2001 roku został Członkiem Zarządu PROFI CREDIT w Czechach. W 2003 roku został wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu Profireal Group SE. Funkcję tę pełni do dzisiaj. Od października 2015 roku do kwietnia 2018 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu PROFI CREDIT Polska S.A. Nadal jest Członkiem Zarządu Spółki. 

Agnieszka Berkan

Członek Zarządu

Ukończyła studia na Wydziale Finansów i Statystyki SGH w Warszawie. Pracowała dla firmy doradczej PwC w Dziale Audytu, następnie przez szereg lat związana była ze spółkami z sektora finansowego (Commercial Union - obecnie Aviva, Provident Polska, GMAC Bank, IDEA Bank). Od lipca 2013 roku pełni funkcję Dyrektora Finansowego w PROFI CREDIT.  Odpowiada za obszary Finansów, Controllingu i Administracji. Posiada brytyjski tytuł Chartered Certified Accountant FCCA.